Filiżanka herbaty Loyd – sposób na dobre spędzenie czasu

Herbata to bez wątpienia najczęściej spożywany przez Polaków napój gorący. Warto wybrać tę, która zapewni nie tylko dobry smak, ale i oczekiwany efekt przyjemnego rozluźnienia. Filiżanka aromatycznej herbaty Loyd to gwarancja dobrze spędzonego czasu – dlaczego?

Rosnąca popularność

Od kilku lat obserwujemy w polskich sklepach rosnący wybór herbat. Pośród dostępnych marek, szeroką gamę aromatycznych napojów oferuje londyński dom herbaty LOYD, czyli owoc współpracy Thompson Lloyd & Eward, działający na rynku od 1976 roku.

Herbaty Loyd to pełne głębokiego smaku, aromatu i elegancji produkty, których nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Z surowców najwyższej jakości komponowane są susze owocowe, herbaty białe i czarne, mieszanki ziół, a także tak wysublimowane smaki dla najbardziej wymagającego klienta, jak rooibos oraz yerba mate.

Kompozycje smakowe umieszczone w torebkach w kształcie piramidek powodują, że herbaty podczas parzenia oddają cały swój aromat i smak, zaś zawarte w nich liście są dłuższe, niż w tradycyjnych torebkach. Nieposzatkowane mogą w pełni rozwinąć się w piramidkach, uwalniając całe bogactwo swoich walorów smakowych i odżywczych.

Dobroczynne działanie

Dzięki zawartej w herbacie teinie poczujemy się przyjemnie pobudzeni. Substancja ta aktywizuje układ nerwowy i wspomaga nas podczas pracy umysłowej, a dodatkowo wspiera pracę jelit, ułatwiając trawienie. Picie herbaty jest pożyteczne dla zdrowia również ze względu na działanie profilaktyczne – herbata pita w umiarkowanych ilościach przeciwdziała chorobie niedokrwiennej serca i schorzeniom skóry, a dzięki zawartości przeciwutleniaczy opóźnia starzenie skóry. Aby w pełni wykorzystać zdrowotne właściwości aromatycznego napoju, zaleca się picie słabej herbaty bez względu na porę dnia, zarówno rano, przed rozpoczęciem pracy, jak i wieczorem, przed snem.

Herbata LOYD to wysublimowany smak, elegancko podany w wygodnej, stożkowatej torebce. Spędź miło czas przy filiżance aromatycznej herbaty, a przy okazji zatroszcz się o swoje zdrowie.

Filiżanka herbaty Loyd – sposób na dobre spędzenie czasu
5 (100%) 1 vote

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisTortilla z kurczakiem inaczej
Następny wpisKotlety jajeczne
Pasjonatka kuchennych eksperymentów z wbudowanym trybem „na oko”. Lubię dzielić się z innymi swoimi kulinarnymi wytworami jak i daniami, które od zawsze gościły w moim rodzinnym domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ