Darmowe gadżety dla Twojego dziecka – wspieramy akcję Mateusza Pawłowskiego!

0

Blog kulinarny PysiaGotuje.pl został poproszony o wsparcie akcji „Darmowe gadżety szkolne”. Organizatorem akcji jest niewidomy 21-letni absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie – Mateusz Pawłowski.

Akcja ma na celu pomoc osobom, których nie stać na kupno niezbędnych gadżetów szkolnych dla dzieciaków. Jeszcze jako uczeń, Mateusz wspierał osoby potrzebujące organizując konkursy plastyczne, w których wzięło udział niemal 700 osób. Organizator nie spoczywa na laurach i nadal ciężką pracą wspiera osoby najbardziej potrzebujące.

Dzięki tej inicjatywie, do rozdania są wszelkiego rodzaju gadżety szkolne takie jak: zeszyty, naklejki, notesy, plany lekcji i wiele innych.

Jeśli jesteście zainteresowani darmowymi gadżetami, zapraszam do kontaktu z Panem Mateuszem Pawłowskim pod numerem tel. 505904182 lub mailowo: info@paywin.pl

Zapraszam także do odwiedzenia oficjalnej strony akcji na Facebooku.

Akcja trwa do odwołania.
Gadżety są przekazywane do wyczerpania zapasów.

Darmowe gadżety dla Twojego dziecka – wspieramy akcję Mateusza Pawłowskiego!
5 (100%) 1 vote

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisJak prawidłowo gotować ziemniaki?
Następny wpisJak obierać pomidory ze skórki?
Pasjonatka kuchennych eksperymentów z wbudowanym trybem „na oko”. Lubię dzielić się z innymi swoimi kulinarnymi wytworami jak i daniami, które od zawsze gościły w moim rodzinnym domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ