Oprogramowanie dla gastronomii

System POS to nowoczesne oprogramowanie dla gastronomii ułatwiające sprawne zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca na świecie. Sprawdź, jakie jeszcze daje możliwości!

1. Masz nadzór nad wszystkim, co dzieje się w firmie

Dzięki systemowi POS zyskujesz błyskawiczny dostęp do szczegółowych statystyk sprzedaży. Wiesz, ilu gości odwiedziło Twoją restaurację, jaki był utarg i który kelner przyjął najwięcej zamówień. Jesteś na bieżąco informowany o tym, które produkty są szczególnie popularne i czy w magazynie znajduje się ich wystarczająca ilość. Dzięki temu podejmujesz trafniejsze decyzje i szybciej wprowadzasz zmiany.

2. Masz dostęp do systemu z każdego miejsca na świecie

Jesteś w trakcie podróży służbowej lub poszukujesz nowych dostawców – nie zawsze masz możliwość skontrolowania osobiście tego, co się dzieje w Twojej restauracji. Dzięki systemowi POS masz możliwość zdalnego wprowadzenia zmian w menu lub złożenia zamówienia na kończące się produkty. Sprawdzając stan magazynu online, nie musisz zjawiać się w firmie osobiście, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

Nie musisz się bać o bezpieczeństwo swoich danych. Panel administracyjny posiada zabezpieczenie HTTPS, co oznacza, że nawet jeśli logujesz się do systemu, korzystając z publicznego WiFi, nikt nie otrzyma dostępu do Twoich haseł.

3. Twoi pracownicy lepiej i szybciej obsłużą klientów

System POS polepszy komunikację między kuchnią a salą. Osoba odbierająca zamówienie będzie w stanie udzielić klientowi szczegółowych informacji dotyczących składu danej potrawy, a kucharz natychmiast otrzyma informację o niestandardowym zamówieniu. Dzięki temu nie dojdzie do pomyłki, która może być bardzo bolesna i kosztować nawet utratę klienta.

4. Zautomatyzujesz pracę kilku lokali

Jeśli posiadasz sieć lokali, za pomocą kilku kliknięć wprowadzisz zmiany w menu w wielu lokalizacjach jednocześnie, porównasz zyski i sprawdzisz, które produkty są najchętniej wybierane. Zainstalowanie systemu w nowym lokalu nie zajmie Ci więcej niż… 15 minut.

5. Klienci chętniej będą do Ciebie wracać

Dopracowane receptury, doskonale skomponowane menu, profesjonalna obsługa, możliwość rozdzielenia rachunku dla grupy gości, różne formy płatności, bezawaryjność systemu – to wszystko sprawia, że klient wyjdzie z Twojej restauracji z szerokim uśmiechem. Istnieje więc ogromna szansa, że po raz kolejny odwiedzi lokal, wystawi dobrą opinię w mediach społecznościowych lub poleci go swoim znajomym.

6. Twoja konkurencja go ma

Klienci prędko zorientują się, że wraz z wprowadzeniem nowego systemu u konkurencji obsługa jest na najwyższym poziomie, nigdy nie brakuje składników wchodzących w skład ich ulubionych potraw, a w lokalu należącym do tej samej sieci znajdą potrawy przygotowywane na podstawie tych samych receptur. Nie możesz do tego dopuścić, prawda?

6 powodów, dla których potrzebujesz systemu POS
5 (100%) 1 vote

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisJak przygotować herbatę z mięty?
Następny wpisTruskawkowe marzenie
Pasjonatka kuchennych eksperymentów z wbudowanym trybem „na oko”. Lubię dzielić się z innymi swoimi kulinarnymi wytworami jak i daniami, które od zawsze gościły w moim rodzinnym domu.

1 KOMENTARZ

  1. Systemy POS są bardzo pomocne w rozwoju restauracji. W obecnych czasach coraz trudniej znaleźć dobrze prosperującą knajpę bez takich urządzeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ